Reklama

Członkowie WTZ z wizytą w magistracie

Opublikowano:
Autor:

Członkowie WTZ z wizytą w magistracie  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do urzędu miasta zawitali członkowie Warsztatów Terapii Zajęciowej wraz z opiekunami. Burmistrz Paweł Kalinowski powitał gości w swoim gabinecie i opowiedział o swojej pracy oraz współpracy z partnerskim miastem Langenfeld, a także odpowiadał na pytania gości.

Do urzędu miasta zawitali członkowie Warsztatów Terapii Zajęciowej wraz z opiekunami. Burmistrz Paweł Kalinowski powitał gości w swoim gabinecie i opowiedział o swojej pracy oraz współpracy z partnerskim miastem Langenfeld, a także odpowiadał na pytania gości.

Następnie goście udali się do Wydziału Spraw Obywatelskich, aby porozmawiać o procedurze otrzymania dowodu osobistego. Pracownicy SO udzielili szczegółowych odpowiedzi na pytania.

Kolejnym etapem wizyty była sala ślubów, gdzie kierownik Maria Rendzikowska wyjaśniała, jakie dokumenty są potrzebne, aby zawrzeć związek małżeński, a także w jakich przypadkach można zmienić nazwisko i imię.

Potem goście obejrzeli pomieszczenie z monitoringiem miejskim i gabinet gościnny burmistrza znajdujący się w ratuszu oraz odwiedzili wydział kadr.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE