Reklama

Czterech prezesów w jeden miesiąc?

Opublikowano:
Autor:

Czterech prezesów w jeden miesiąc?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Niedługo posadą prezesa Zamku cieszyła się Iryna Filipczak. Po zaledwie kilku dniach na stanowisku zastąpił ją dotychczasowy podinspektor do spraw promocji w Urzędzie Miasta, Paweł Gostyński. Konkurs nie został jednak jeszcze rozstrzygnięty i być może na fotel prezesa wskoczy kolejna osoba.

Niedługo posadą prezesa Zamku cieszyła się Iryna Filipczak. Po zaledwie kilku dniach na stanowisku zastąpił ją dotychczasowy podinspektor do spraw promocji w Urzędzie Miasta, Paweł Gostyński. Konkurs nie został jednak jeszcze rozstrzygnięty i być może na fotel prezesa wskoczy kolejna osoba.

Przypomnijmy, że 6 kwietnia Rada Nadzorcza Zamku Gostynin odwołała z funkcji prezesa Aleksandrę Buławę, która funkcję tę pełniła od 2013 roku. Tymczasowo prezesurę przejęła jej poprzedniczka, Iryna Filipczak. Burmistrz Paweł Kalinowski podkreślał, że chciałby, aby nowego szefa spółki udało się wybrać do końca kwietnia. Tymczasem, po tygodniu,13 kwietnia, nastąpiła kolejna zmiana i obowiązki prezesa Zamku objął Paweł Gostyński. W ostatnim czasie pełnił stanowisko podinspektora do spraw promocji miasta, na które został powołany w styczniu 2015 roku. Konkurs na stanowisko prezesa wciąż nie dobiegł jednak końca. Niewykluczone, że nowym szefem Zamku zostanie ktoś inny, tym samym spółka doczekałaby się czwartego prezesa w ciągu zaledwie jednego miesiąca. Czy tak będzie? Sprawę będziemy śledzić na bieżąco.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE