Reklama

Cztery „Stówki” z matematyki w Gimnazjum nr 1

Opublikowano:
Autor:

Cztery „Stówki” z matematyki w Gimnazjum nr 1 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W gimnazjum przy ul. Polnej 36 aż siedem osób zdobyło bezbłędnie rozwiązało testy gimnazjalne z matematyki i uzyskały 100 proc.! Warto podkreślić, że cztery „setki” uzyskano z matematyki a więc z przedmiotu, który okazał się najtrudniejszą częścią egzaminu.

W gimnazjum przy ul. Polnej 36 aż siedem osób zdobyło bezbłędnie rozwiązało testy gimnazjalne z matematyki i uzyskały 100 proc.! Warto podkreślić, że cztery ?setki? uzyskano z matematyki a więc z przedmiotu, który okazał się najtrudniejszą częścią egzaminu.

Osoby, które mogą poszczycić się najlepszym wynikiem z matematyki to Nikol Kawulska, Alicja Laskowska, Łukasz Staniszewski oraz Jakub Szmydt. Poza tym dwa wyniki 100-procentowe uzyskano z języka angielskiego z części rozszerzonej (Weronika Justyńska i Alicja Laskowska) a jeden z języka polskiego (Weronika Justyńska). Oprócz tego 30 uczniów uzyskało wynik powyżej 90 proc.

Najlepszy wynik ze wszystkich części egzaminów uzyskała Alicja Laskowska (91,3 proc.), następnie Weronika Justyńska (90,7 proc.) i Eryk Ubysz (89,2 proc.).

Egzamin gimnazjalny, który odbywa się pod koniec klasy trzeciej, nie należy do łatwych. Trwa trzy dni, podczas których każdy uczeń musi przystąpić do co najmniej pięciu, a w większości przypadkach aż do sześciu egzaminów. Wyniki są istotnym czynnikiem branym pod uwagę podczas rekrutacji do szkół średnich. Z tych powodów ambitnym uczniom bardzo zależy na tym, aby wypaść jak najlepiej i osiągnąć jak najwyższy wynik.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE