Reklama

Czy na twojej nieruchomości znajduje się azbest? Zgłoś to w urzędzie

Opublikowano:
Autor:

Czy na twojej nieruchomości znajduje się azbest? Zgłoś to w urzędzie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Miasta przystąpił do opracowania specjalnego programu dotyczącego usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest z obiektów zlokalizowanych w Gostyninie. Jeżeli na twojej nieruchomości znajduje się szkodliwy azbest, zgłoś to w Urzędzie Miasta.

Urząd Miasta przystąpił do opracowania specjalnego programu dotyczącego usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest z obiektów zlokalizowanych w Gostyninie. Jeżeli na twojej nieruchomości znajduje się szkodliwy azbest, zgłoś to w Urzędzie Miasta.

Cechą szczególną azbestu jest to, że włókna gromadzą się i pozostają w tkance płucnej w ciągu całego życia człowieka, powodując po wielu latach zmiany chorobowe. Wszystkie rodzaje azbestu są umieszczone na liście czynników rakotwórczych. Wobec tego, miasto chce włączyć do programu dotyczącego usuwania azbestu obiekty, które dotychczas nie były w nim ujęte. Aby poprawić stan zdrowia mieszkańców, burmistrz Paweł Kalinowski zwraca się z prośbą do wszystkich właścicieli nieruchomości, na których występują wyroby azbestowe o kontakt z Urzędem Miasta Gostynina - Wydział Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa, ul. Parkowa 22 (pokój nr 1) celem weryfikacji danych zawartych w programie. Zgłoszenia należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie do 28 lutego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE