Reklama

Debatowali o bezpieczeństwie na drogach naszego powiatu [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Debatowali o bezpieczeństwie na drogach naszego powiatu [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek 23 kwietnia w starostwie Powiatowym w Gostyninie odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Gośćmi honorowymi byli mł. insp. Jacek Mnich, naczelnik wydziału ruchu drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu oraz Konrad Romik, sekretarz Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

W poniedziałek 23 kwietnia w starostwie Powiatowym w Gostyninie odbyło się posiedzenie  Powiatowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Gośćmi honorowymi byli mł. insp. Jacek Mnich, naczelnik wydziału ruchu drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu oraz  Konrad Romik, sekretarz Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

W skład PRBRD wchodzą przedstawiciele starostwa powiatowego, burmistrzowie i wójtowie gmin, szefowie służb mundurowych, pogotowia ratunkowego, weterynarii, służby zdrowia, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Płocku i Włocławku, kierownicy Zarządów Dróg oraz kierownicy ośrodków szkolenia kierowców z powiatu gostynińskiego. 
Mł. insp. Jacek Mnich mówił o stanie bezpieczeństwa na mazowieckich drogach. Opowiadał o działaniach profilaktycznych, które podejmują policjanci z województwa mazowieckiego, aby zminimalizować ilość wypadków drogowych. Nakreślił również propozycje lokalnych rozwiązań inżynieryjnych, które służyć mają podniesieniu bezpieczeństwa na drogach.
Kom. Paweł Trojanowski, naczelnik WRD KPP w Gostyninie omówił szczegółowo stan bezpieczeństwa na drogach powiatu gostynińskiego w roku 2017. Spotkanie zakończyło się wręczeniem Pawłowi Trojanowskiemu aktu powołania na członka PRBRD. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE