Reklama

Defibrylatory dla Gostynina. Ruszyła realizacja Budżetu Obywatelskiego 2017

Opublikowano:
Autor:

Defibrylatory dla Gostynina. Ruszyła realizacja Budżetu Obywatelskiego 2017 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pierwszą inwestycją w ramach realizacji Budżetu Obywatelskiego 2017 jest zakup defibrylatorów. Na ten projekt mieszkańcy oddali 384 głosy. Defibrylatory zlokalizowane będą w pięciu miejscach na terenie miasta.

Pierwszą inwestycją w ramach realizacji Budżetu Obywatelskiego 2017 jest zakup defibrylatorów. Na ten projekt mieszkańcy oddali 384 głosy. Defibrylatory zlokalizowane będą w pięciu miejscach na terenie miasta.

Wstępnie zostało już opublikowane zapytanie ofertowe dotyczące dostawy 5 zestawów AED, defibrylatora szkoleniowego oraz przeprowadzenia szkolenia z obsługi AED dla nie mniej niż 50 osób. W cenę usługi ma wejść również montaż we wskazanych lokalizacjach w naszym mieście. Zestawy AED zostaną umieszczone w 5 lokalizacjach: na Pływalni Miejskiej, w Starej Betoniarni, w Miejskim Centrum Kultury, w Urzędzie Miasta oraz na obiekcie MOSiR przy ul. Sportowej (istnieje możliwość zmiany wskazanych lokalizacji).

Defibrylatory są to urządzenia, które pozwalają uratować ludzkie życie w przypadku nagłego zatrzymania krążenia. Nikt z nas nie powinien obawiać się udzielania pierwszej pomocy. Defibrylatory AED mają uczynić ją jeszcze bardziej skuteczną. Nowe urządzenia z pewnością pomogą nam poczuć się pewniej w sytuacji zagrożenia ludzkiego życia. Zestawy defibrylatorów AED w Gostyninie mają powstać do 31 marca.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE