Reklama

Diecezja Płocka apeluje: Pozwólcie żyć małemu Alfiemu Evansowi!

Opublikowano:
Autor:

Diecezja Płocka apeluje: Pozwólcie żyć małemu Alfiemu Evansowi! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od kilku dni cały świat żyje dramatem rodziny Evansów z Liverpoolu. Rodzice cierpiącego na niezdiagnozowaną jak dotąd chorobę neurologiczną Alfiego, walczą o jego życie, choć lekarze i sędziowie podjęli decyzję o odłączeniu dziecka od aparatury. Miliony ludzi na całym globie stają murem za chłopcem, a do walki włącza się także Diecezjalna Rada Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Płockiej.

Od kilku dni cały świat żyje dramatem rodziny Evansów z Liverpoolu. Rodzice cierpiącego na niezdiagnozowaną jak dotąd chorobę neurologiczną Alfiego, walczą o jego życie, choć lekarze i sędziowie podjęli decyzję o odłączeniu dziecka od aparatury. Miliony ludzi na całym globie stają murem za chłopcem, a do walki włącza się także Diecezjalna Rada Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Płockiej.

Wczoraj członkowie rady podpisali apel w obronie życia Alfiego Evansa. 

- Bóg jest Panem Życia i Śmierci! Nikomu nie wolno odbierać życia drugiemu człowiekowi, zwłaszcza małemu i bezbronnemu. Apelujemy do lekarzy i stosownych władz Wielkiej Brytanii, by pozwoliły żyć małemu Alfiemu. Solidaryzujemy się z wszystkimi, którzy występują w obronie życia tego malutkiego dziecka. Nasz Apel kierujemy na ręce Ambasadora Królestwa Anglii w Warszawie. Modlimy się za Alfiego i jego Rodziców. Wierzymy, że Alfi będzie mógł żyć i zostanie otoczony profesjonalną opieką medyczną - apelują członkowie rady. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE