Reklama

Dilerka Emocji przyjedzie do Gostynina

Opublikowano:
Autor:

Dilerka Emocji przyjedzie do Gostynina - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Miejska Biblioteka Publiczna im Jakuba z Gostynina zaprasza w czwartek 22 lutego o 17.00 na spotkanie autorskie z Agieszką Lingas-Łoniewską, autorką ponad dwudziestu bestsellerowych powieści.

Miejska Biblioteka Publiczna im Jakuba z Gostynina zaprasza w czwartek 22 lutego o 17.00 na spotkanie autorskie z Agieszką Lingas-Łoniewską, autorką ponad dwudziestu bestsellerowych powieści.

Wrocławska pisarka w swojej twórczości stara się łączyć wątki kryminalne i sensacyjne z romansowymi. Przez czytelników nazwana została Dilerką Emocji. Debiutowała w styczniu 2010 roku powieścią „Bez przebaczenia”, która została napisana z myślą o konkursie na kryminalną książkę z Dolnym Śląskiem w tle. Ma na swoim koncie już ponad dwadzieścia powieści. Jej dzieła zamieszczane są również w licznych antologiach.
Agnieszka Lingas-Łoniewska jest twórcą internetowej witryny Czytajmy Polskich Autorów. A w projekcie „Pisarka czyta” zajmuje się promowaniem zarówno polskich debiutów, jak i literatury zagranicznej. Wspiera też fundacje, które pomagają zwierzętom oraz schroniska. Na spotkaniach autorskich zbiera karmę, prowadząc akcję „Karma zamiast Kwiatka”.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE