Reklama

"Dla jego bolesnej męki": gostynińscy wierni wyszli na ulice

Opublikowano:
Autor:

"Dla jego bolesnej męki": gostynińscy wierni wyszli na ulice - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Niemal dokładnie 10 lat temu "Iskra Miłosierdzia Bożego" działająca przy kościele Ojców Jezuitów w Łodzi zainaugurowała akcję "Koronka na ulicach miast świata". W tym roku świadectwo swojej wiary dali wierni z diecezji płockiej, w tym także z parafii św. Marcina w Gostyninie, którzy modlili się w dziesięciu miejscach miasta.

Niemal dokładnie 10 lat temu "Iskra Miłosierdzia Bożego" działająca przy kościele Ojców Jezuitów w Łodzi zainaugurowała akcję "Koronka na ulicach miast świata". W tym roku świadectwo swojej wiary dali wierni z diecezji płockiej, w tym także z parafii św. Marcina w Gostyninie, którzy modlili się w dziesięciu miejscach miasta.

28 września przypada rocznica beatyfikacji ks. Michała Sopoćko, spowiednika św. Siostry Faustyny.

Wczoraj w Gostyninie wierni modlili się na 10 skrzyżowaniach miasta. Tegorocznym modlitwom towarzyszyły intencje: za kapłanów, by z mocą głosili Boże miłosierdzie, o pokój na świecie, szczególnie na Bliskim Wschodzie, za ojczyznę, za samych siebie i bliskich. Każdy uczestnik otrzymał obrazek z Jezusem Miłosiernym, św. Faustyną i przesłaniem apostołki Bożego Miłosierdzia.
 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE