Reklama

Długi weekend przebiegł spokojnie: policja podsumowuje działania

Opublikowano:
Autor:

Długi weekend przebiegł spokojnie: policja podsumowuje działania - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak informuje gostynińska policja, długi weekend na drogach powiatu minął spokojnie i bezpiecznie. W okresie od 14 do 18 czerwca policjanci odnotowali 2 niegroźne kolizje i zatrzymali kierującego rowerem po użyciu alkoholu.

Jak informuje gostynińska policja, długi weekend na drogach powiatu minął spokojnie i bezpiecznie. W okresie od 14 do 18 czerwca policjanci odnotowali 2 niegroźne kolizje i zatrzymali kierującego rowerem po użyciu alkoholu.

W dniach 14-18 czerwca gostynińscy policjanci przeprowadzili działania prewencyjno-kontrolne pn. „Bezpieczny weekend - Boże Ciało 2017". W tym czasie mundurowi dbając o bezpieczeństwo podróżujących prowadzili wzmożone kontrole stanu trzeźwości kierujących, sprawdzali stan techniczny pojazdów oraz to czy podróżni mają zapięte pasy bezpieczeństwa, a dzieci przewożone są fotelikach. W trakcie działań funkcjonariusze odnotowali 2 niegroźne kolizje oraz zatrzymali 36-letniego mieszkańca gminy Gostynin, który kierował rowerem w stanie po użyciu alkoholu.
Ponadto w dniu 18 czerwca gostynińska drogówka włączyła się w ogólnokrajowe działania „Pasy", gdzie mundurowi skupili się na sprawdzaniu czy kierujący i pasażerowie korzystają z obowiązku jazdy przy zapiętych pasach bezpieczeństwa. Również w trakcie tych działań nie odnotowano większych nieprawidłowości.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE