Reklama

Do trzech razy sztuka: Karta Seniora już bez loga IdG

Opublikowano:
Autor:

Do trzech razy sztuka: Karta Seniora już bez loga IdG - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Radni miejscy jednomyślnie przyjęli dziś program gostynińskiej Karty Seniora. Teraz uchwałę czeka weryfikacja wojewody mazowieckiego, który wcześniej dwukrotnie odrzucił ją, stwierdzając nieważność kilku zapisów. Z projektu ostatecznie usunięto logo IdG i wydaje się, że tym razem program wreszcie uda wcielić się w życie.

Radni miejscy jednomyślnie przyjęli dziś program gostynińskiej Karty Seniora. Teraz uchwałę czeka weryfikacja wojewody mazowieckiego, który wcześniej dwukrotnie odrzucił ją, stwierdzając nieważność kilku zapisów. Z projektu ostatecznie usunięto logo IdG i wydaje się, że tym razem program wreszcie uda wcielić się w życie.

Przypomnijmy, że w październiku ubiegłego roku Wojewoda Mazowiecki po raz pierwszy dał czerwone światło dla "Gostynińskiej Karty Seniora". Sytuacja powtórzyła się w lutym tego roku. Co więcej, Zdzisław Sipiera miał wątpliwości prawne i skierował skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie.

Wdrożenie programu rozbijało się głównie o jeden, lecz niezwykle istotny szczegół. Mianowicie, projekt autorstwa Inicjatywy dla Gostynina zakładał umieszczenie na Karcie Seniora logo IdG.

Karta przeszła jednak metamorfozę i po wprowadzeniu poprawek, znów trafiła pod głosowanie Rady. Z kart zniknęło logo IdG, pozostał jedynie herb Gostynina. Podczas dzisiejszej sesji rajcy pozytywnie rozpatrzyli projekt, teraz wszystko w rękach wojewody. Burmistrz Paweł Kalinowski jest dobrej myśli i przekonuje, że program Karty Seniora już niebawem zostanie poddany realizacji.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE