Reklama

Dobra zabawa na III Pikniku Rodzinnym

Opublikowano:
Autor:

Dobra zabawa na III Pikniku Rodzinnym - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dopisała pogoda i humory podczas III Pikniku Rodzinnego połączonego z Dniem Otwartym Przedszkola nr 5 w Gostyninie, który odbył się w sobotę na terenie placówki. Na piknik przybył także burmistrz Paweł Kalinowski, który życzył wszystkim doskonałej zabawy i wręczył na ręce dyrektor Agnieszki Żurawicz, słodki upominek.

Dopisała pogoda i humory podczas III Pikniku Rodzinnego połączonego z Dniem Otwartym Przedszkola nr 5 w Gostyninie, który odbył się w sobotę na terenie placówki. Na piknik przybył także burmistrz Paweł Kalinowski, który życzył wszystkim doskonałej zabawy i wręczył na ręce dyrektor Agnieszki Żurawicz, słodki upominek.

Imprezę prowadził pan Wiesław Dołasiński z Sierpca, zachęcając zarówno dzieci jak i ich rodziców do wspólnej zabawy. Atrakcji było co nie miara bo: różnorodne gry i zabawy oraz konkursy, sportowe zmagania rodzinne , zabawy z chustą animacyjną, wielkie bańki mydlane, malowanie buziek, przeciąganie liny i wiele innych. Nie zabrakło także rodzinnego grilla.

Na imprezę przybyły także dzieci nowo przyjęte, które miały okazję zwiedzenia i poznania przedszkola biorąc udział warsztatach edukacyjnych i wspólnej zabawie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE