Reklama

Dramat w czasie pogrzebowej Mszy Świętej

Opublikowano:
Autor:

Dramat w czasie pogrzebowej Mszy Świętej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 91-letni mężczyzna zasłabł podczas pogrzebowej Mszy Świętej w Gąbinie. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

91-letni mężczyzna zasłabł podczas pogrzebowej Mszy Świętej w Gąbinie. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w Gąbinie w piątek 27 kwietnia około godziny 15.00 podczas Mszy Świętej pogrzebowej. Jeden z jej uczestników powiadomił pogotowie ratunkowe, że starszy mężczyzna zasłabł. W oczekiwaniu na jadącą z Płocka karetkę uczestnicy pogrzebu rozpoczęli masaż serca. 

Jedna z osób powiadomiła też Ochotniczą Straż Pożarną z Gąbina, która błyskawicznie ruszyła do akcji. Dojazd do cmentarza utrudniały parkujące tam samochody, więc strażacy ostatni fragment drogi pokonali biegiem, niosąc ze sobą między innymi Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny AED, który posłużył im do prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Chwilę później do akcji dołączyli strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Płocku, później zaś również zespół ratownictwa medycznego z Płocka. Niestety, mimo wzmożonych wysiłków służb ratowniczych, życia 91-mężczyzny nie udało się uratować.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE