Reklama

Droga do Płocka będzie lepsza. Ale w lecie pojeździ się trudniej

Opublikowano:
Autor:

Droga do Płocka będzie lepsza. Ale w lecie pojeździ się trudniej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na lipiec i sierpień 2018 roku zaplanowany został remont ulicy Kutnowskiej na odcinku pd podnóża skarpy w Górach do wjazdu na Radziwie. To informacja ważna dla wszystkich mieszkańców Gostynina pracujących w Płocku.

Na lipiec i sierpień 2018 roku zaplanowany został remont ulicy Kutnowskiej na odcinku pd podnóża skarpy w Górach do wjazdu na Radziwie. To informacja ważna dla wszystkich mieszkańców Gostynina pracujących w Płocku.

Kilka lat po remoncie ulicy Kutnowskiej pojawiły się na niej koleiny, które znacznie utrudniają jazdę. Spora w tym „zasługa” ciężarówek, które z Włocławka do Płocka nie mogą jechać przez most Legionów Marszałka Józefa Piłsudskiego, lecz muszą przez ulicę Kutnowską jechać do mostu Solidarności.
Miejski Zarząd Dróg w Płocku uznał więc, że czas najwyższy wyremontować doprowadzić ten odcinek DK 60 i DK 62. Inwestycja pochłonie około 4 milionów złotych, z czego połowa pochodzić ma z dotacji ministerstwa infrastruktury pochodzącej z rezerwy subwencji ogólnej.
Niebawem ogłoszony zostanie przetarg na remont liczącego 1,2 km odcinka ulicy Kutnowskiej. Wykonawca tej inwestycji zdecydować będzie musiał, jak wyglądała będzie organizacja ruchu – czy ruchem sterował będzie specjalnie do tego przeszkolony pracownik, czy użyta zostanie sygnalizacja świetlna. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE