Reklama

Droga powiatowa doczekała się remontu. Połowę kasy dała gmina

Opublikowano:
Autor:

Droga powiatowa doczekała się remontu. Połowę kasy dała gmina - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ukończona została przebudowa drogi powiatowej na trasie Zaborów Stary – Górki w związku z budową ciągu pieszego w Białotarsku. Opiewająca na ponad 100 tys. zł inwestycja możliwa byłą dzięki wsparciu finansowemu udzielonemu przez gminę Gostynin.

Ukończona została przebudowa drogi powiatowej na trasie Zaborów Stary – Górki w związku z budową ciągu pieszego w Białotarsku. Opiewająca na ponad 100 tys. zł inwestycja możliwa byłą dzięki wsparciu finansowemu udzielonemu przez gminę Gostynin. 

Powiat Gostyniński materiał wbudowany (kostka betonowa, obrzeża trawnikowe) pozyskał z Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie. W ramach zadania wykonano 300m chodnika o szerokości 2 m, wykonano również 11 zjazdów do posesji, pas odwadniający drogę szerokości 0,5m
Łączny robót budowlanych wyniósł 109.793,45zł brutto, z czego 19.680,00 zł wyniósł koszt projektu budowlanego (880m – odcinek od Remizy OSP do Ośrodka zdrowia).

Na remont tego odcinka powiat gostyniński uzyskał od gminy Gostynin dofinansowanie w wysokości 50 tys. zł. Jest to jedna z 6 inwestycji na terenie powiatu gostynińskiego, którą dotuje gmina Gostynin. Warto przypomnieć, że w lutym tego roku przedstawiciele starostwa powiatowego oraz gminy podpisali umowę na dotację celową opiewającą na 650 tys. zł. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE