Reklama

Droga przy PKP jednak nie należy do miasta? Burmistrz wyjaśnia

Opublikowano:
Autor:

Droga przy PKP jednak nie należy do miasta? Burmistrz wyjaśnia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W tym tygodniu starosta gostyniński otrzymał pismo, w którym miało być jasno napisane, że droga przy gostynińskim PKP należy do Gminy Miasta Gostynina. W związku z tym, wczoraj do burmistrza Pawła Kalinowskiego wpłynęło odpowiednie pismo od liderki IdG Agnieszki Korajczyk-Szypierskiej, w którym zabezpieczono środki na naprawę nawierzchni drogi przy PKP. Jak przekonuje burmistrz, informacje te nie są prawdziwe.

W tym tygodniu starosta gostyniński otrzymał pismo, w którym miało być jasno napisane, że droga przy gostynińskim PKP należy do Gminy Miasta Gostynina. W związku z tym, wczoraj do burmistrza Pawła Kalinowskiego wpłynęło odpowiednie pismo od liderki IdG Agnieszki Korajczyk-Szypierskiej, w którym zabezpieczono środki na naprawę nawierzchni drogi przy PKP. Jak przekonuje burmistrz, informacje te nie są prawdziwe.

Jak informuje Paweł Kalinowski, jest on zdumiony pismem, w którym to PKP informuje Starostwo Powiatowe w Gostyninie, iż plac przed dworcem stanowi własność miasta. W ocenie włodarza miasta informacje te są... nieprawdziwe. Burmistrz prowadzi aktualnie negocjacje, których tematem jest m. in. nierówna droga na ul. Słowackiego i odbył już kilka rozmów z przedstawicielami PKP, z których wynika jasny przekaz, że PKP - Oddział Gospodarowania Nieruchomościami jest zainteresowany przekazaniem miastu m.in. parkingu. Dziś Paweł Kalinowski ma wystąpić do PKP o sprostowanie informacji i przedstawienie dokumentu stwierdzającego zarządzanie tym terenem przez miasto, gdyż Urząd Miasta nie jest w posiadaniu takiego dokumentu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE