Reklama

Drogówka i Straż Graniczna skontrolowały kierowców

Opublikowano:
Autor:

Drogówka i Straż Graniczna skontrolowały kierowców - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W dniach 24-25 marca br. policjanci gostynińskiej drogówki prowadzili działania „Pasy”, natomiast w poniedziałek wspólnie z funkcjonariuszami Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej prowadzili akcję „Trzeźwość w przewozie osób”.

W dniach 24-25 marca br. policjanci gostynińskiej drogówki prowadzili działania ?Pasy?, natomiast w poniedziałek wspólnie z funkcjonariuszami Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej prowadzili akcję ?Trzeźwość w przewozie osób?.

Podczas działań „Pasy”, na blisko 30 kontroli tylko 7 kierujących nie zastosowało się do obowiązku korzystania z pasów bezpieczeństwa. Dane te mogą świadczyć o coraz lepszej świadomości użytkowników co do konieczności przestrzegania przepisów, ale przede wszystkim o tym, że zapięte pasy zmniejszają skutki obrażeń, jakie zwykle odnoszą uczestnicy wypadków komunikacyjnych.

W poniedziałek policjanci wraz z funkcjonariuszami Straży Granicznej prowadzili wzmożone kontrole stanu trzeźwości kierujących. W trakcie działań przebadanych zostało blisko 300 osób, a kontrole nie wykazały nieprawidłowości w tym zakresie.

Działania podejmowane przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Gostyninie mają na celu podniesienie bezpieczeństwa na drogach naszego powiatu. Dlatego cyklicznie prowadzone będą różnorodne akcje m.in. ukierunkowane na wzmożone kontrole stanu trzeźwości kierujących, stosowania się do przepisów w zakresie poruszania się z dozwoloną prędkością czy obowiązku korzystania z pasów bezpieczeństwa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE