Reklama

Dwa nowe place zabaw jeszcze w maju: miasto podpisało umowy

Opublikowano:
Autor:

Dwa nowe place zabaw jeszcze w maju: miasto podpisało umowy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przy ul. Czapskiego i ul. Parkowej lada dzień staną nowe place zabaw. W piątek oraz w poniedziałek burmistrz Paweł Kalinowski podpisała umowy z wykonawcami. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, prace powinny zostać ukończone do końca maja.

Przy ul. Czapskiego i ul. Parkowej lada dzień staną nowe place zabaw. W piątek oraz w poniedziałek burmistrz Paweł Kalinowski podpisała umowy z wykonawcami. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, prace powinny zostać ukończone do końca maja.

W piątek została podpisana umowa pomiędzy burmistrzem a Józefą Rokosz reprezentującą firmę APIS POLSKA, na wykonanie modernizacji placu zabaw na osiedlu Czapskiego w Gostyninie. Firma dostarczy i zamontuje urządzenia takie jak: huśtawkę wagową podwójną, dwa bujaki, zestaw sprawnościowy ze ścianką wspinaczkową, zestaw zabawowy ze zjeżdżalnią, zestaw do ćwiczeń na pylonie – biegacz i orbitrek, zestaw do ćwiczeń na pylonie – surfer i twister, tablica informacyjna z regulaminem oraz nawierzchnia piaskowa w strefach bezpieczeństwa o grubości minimum 30 cm. Umowa zostanie zrealizowana do 30 maja br.

Wczoraj natomiast została zawarta umowa pomiędzy Gminą Miasta Gostynina reprezentowaną przez burmistrza Pawła Kalinowskiego a Spółką APIS POLSKA, której przedstawicielem była Pani Józefa Rokosz, dotycząca wykonania budowy placu zabaw „Frajdowisko” przy ul. Parkowej w Gostyninie. Umowa dotyczy dostawy i montażu urządzeń na w/w placu zabaw i obejmuje: zestaw zabawowy czterowieżowy ze zjeżdżalniami, tablicę informacyjną z regulaminem, ławkę, śmietniczkę oraz wykonanie w strefach bezpieczeństwa montowanych urządzeń nawierzchni piaskowej gr. 30 cm. Termin wykonania zamówienia wynosi do 29 maja.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE