Reklama

Dybanka zyskała nowy wygląd, niedługo otwarcie

Opublikowano:
Autor:

Dybanka zyskała nowy wygląd, niedługo otwarcie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Niewiele polskich miast może pochwalić się jeziorami z kąpieliskami, które znajdują się niemalże w samym ich centrum. Gostynin należy do tego grona szczęśliwców, gdyż zaledwie 1 km od centrum znajduje się mały zbiornik wodny Bratoszewo, który w tym roku zyskał nową linię brzegową.

Niewiele polskich miast może pochwalić się jeziorami z kąpieliskami, które znajdują się niemalże w samym ich centrum. Gostynin należy do tego grona szczęśliwców, gdyż zaledwie 1 km od centrum znajduje się mały zbiornik wodny Bratoszewo, który w tym roku zyskał nową linię brzegową.

Jak informuje Urząd Miejski, niedawno dokonano wycinki trzciny, a na plażę nawieziono nowego piachu, dzięki czemu plaża uzyskała nowy wygląd, a linia brzegowa jeziora została poszerzona. Obecnie trwają prace porządkowo-gospodarcze w celu przystosowania całego terenu dla potrzeb funkcjonowania kąpieliska, gdzie latem można będzie bezpiecznie popływać pod okiem ratowników, wypożyczyć rower wodny, pograć w plażową piłkę nożną lub siatkową, czy też przyjemnie poleżeć na kocu i korzystać z promieni słonecznych.

Kąpielisko zostanie otwarte w poniedziałek 22 czerwca br. Nad bezpieczeństwem korzystających z kąpieli wodnych każdego dnia w okresie wakacji w godz. 10:00-18:00 będą czuwali ratownicy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE