Reklama

Działania „Bezpieczne przejście"

Opublikowano:
Autor:

Działania „Bezpieczne przejście" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj od godzin porannych na terenie powiatu gostynińskiego prowadzone były działania pn. „Bezpieczne przejście". Tym razem gostynińscy policjanci szczególną uwagę zwracają na zachowania pieszych i kierujących w obrębie oznakowanych przejść dla pieszych.

Wczoraj od godzin porannych na terenie powiatu gostynińskiego prowadzone były działania pn. ?Bezpieczne przejście". Tym razem gostynińscy policjanci szczególną uwagę zwracają na zachowania pieszych i kierujących w obrębie oznakowanych przejść dla pieszych.

Nadrzędnym celem dzisiejszych  działań jest poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych przez przywrócenie znaczenia znaku „przejście dla pieszych" oraz reagowanie na wykroczenia pieszych i  kierujących pojazdami popełniane bezpośrednio przed i na przejściach dla pieszych. Kolejnym ważnym celem działań jest kształtowanie bezpiecznych zachowań w relacji kierujący – pieszy oraz pieszy – kierujący. Ponadto policjanci informują  kierujących pojazdami oraz pieszych o konsekwencjach wynikających z nieodpowiedzialnych zachowań w rejonach oznakowanych przejść. Takie działanie prowadzone są od początku 2017 roku cyklicznie raz w tygodniu o będą kontynuowane w przyszłości.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE