Reklama

Działania "Prędkość": plaga piratów drogowych

Opublikowano:
Autor:

Działania "Prędkość": plaga piratów drogowych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wciąż aktualny pozostaje problem nadmiernej prędkości na gostynińskich drogach. Taki stan rzeczy po raz kolejny obnażyły działania "Prędkość", podczas których aż 17 z 23 skontrolowanych kierowców jechało z nadmierną szybkością.

Wciąż aktualny pozostaje problem nadmiernej prędkości na gostynińskich drogach. Taki stan rzeczy po raz kolejny obnażyły działania "Prędkość", podczas których aż 17 z 23 skontrolowanych kierowców jechało z nadmierną szybkością.

W miniony piątek policjanci gostynińskiej drogówki prowadzili działania „Prędkość”, natomiast dzisiaj od wczesnych godzin rannych, w wspólnie z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego, prowadzą akcję „Trzeźwość w przewozie osób”.

Piątkowe działania skierowane na kontrolowanie prędkości z jaką poruszają się kierowcy wykazały, że niestety problem jej przekraczania nadal jest aktualny. Na 23 kontrole mundurowi ukarali mandatami aż 17 kierujących. Akcja wykazała, że pomimo zagrożenia, jakie niesie za sobą poruszanie się z nadmierną prędkością, kierowcy nadal nie stosują się do przepisów  w tym zakresie.

Dzisiaj natomiast, od wczesnych godzin rannych policjanci sprawdzają czy przewoźnicy, wykonujący transport zbiorowy, postępują zgodnie z obowiązującymi przepisami. Działania prowadzone są wspólnie z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego. Mundurowi skupią się głównie na kontroli stanu trzeźwości przewoźników, bowiem na tych kierujących spoczywa szczególna odpowiedzialność, gdyż zdarzenia drogowe z ich udziałem powodują zagrożenie dla znacznej liczby uczestników.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE