Reklama

Działania ,,Znicz 2016’’ – zatrzymano dwóch kierujących na podwójnym gazie

Opublikowano:
Autor:

Działania ,,Znicz 2016’’ – zatrzymano dwóch kierujących na podwójnym gazie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 28 października aż do wczoraj gostynińscy policjanci prowadzili działania ,,Znicz 2016’’. W tym czasie na terenie powiatu gostynińskiego doszło do 1 wypadku, 7 kolizji oraz zatrzymano dwóch kierujących, którzy byli pod wpływem alkoholu.

Od 28 października aż do wczoraj gostynińscy policjanci prowadzili działania ,,Znicz 2016??. W tym czasie na terenie powiatu gostynińskiego doszło do 1 wypadku, 7 kolizji oraz zatrzymano dwóch kierujących, którzy byli pod wpływem alkoholu.

Działania podejmowane w tym czasie przez funkcjonariuszy z Gostynina miały na celu zapewnienie bezpieczeństwa osób odwiedzających groby najbliższych. Policjanci szczególną uwagę zwracali na wykroczenia dotyczące przekraczania prędkości, przyczyniające się do zdarzeń drogowych. W trakcie działań policjanci odnotowali 1 wypadek, w którym ranne zostały dwie osoby, 7 kolizji drogowych oraz zatrzymano 2 kierujących pod działaniem alkoholu. Funkcjonariusze ujawnili blisko 160 wykroczeń, z czego ponad 120 dotyczyło przekroczenia prędkości. Zatrzymano 6 uprawnień do kierowania i tyle samo dowód rejestracyjnych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE