Reklama

Działkowcy mieli swoje święto!

Opublikowano:
Autor:

Działkowcy mieli swoje święto! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wyjątkowa uroczystość miała miejsce w sobotę na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych "Bratoszewo". To z okazji Święta Działkowca i 120-lecia Ogrodów Działkowych w Polsce.

Wyjątkowa uroczystość miała miejsce w sobotę na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych "Bratoszewo". To z okazji Święta Działkowca i 120-lecia Ogrodów Działkowych w Polsce.

Przybyłych na uroczystość gości przywitał Prezes Zarządu ROD Bratoszewo, Kazimierz Czajkowski, który następnie dokonał uroczystego otwarcia spotkania. Biorący udział w wydarzeniu burmistrz wręczył działkowcom kwiaty oraz złożył im słowa uznania i gratulacje.

- Dzisiejszy dzień jest okazją do wyrażenia podziękowań dla tych wszystkich, dzięki którym te ogrody istnieją, rozwijają się i zmieniają się na coraz piękniejsze. Dziękuję za nienaganne dbanie o tereny, które przyczyniają się do poprawy naturalnego środowiska oraz kształtują estetykę naszego otoczenia. Ogrody, to miejsce wypoczynku, rodzinnych i przyjacielskich spotkań służących utrwalaniu międzypokoleniowych więzi i integrowaniu lokalnej społeczności. Życzę Państwu wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym.

Podczas oficjalnego spotkania wręczono również dyplomy i nagrody za "Najładniejszą Działkę w 2017 r.". Uroczystość zakończyła się wspólną zabawą taneczną przy muzyce mechanicznej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE