Reklama

Dzieci na pewno będą się szeroko uśmiechać. Powstanie dla nich klub

Opublikowano:
Autor:

Dzieci na pewno będą się szeroko uśmiechać. Powstanie dla nich klub - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Po 15 września ma zostać uruchomiony klub dziecięcy \"Uśmiech malucha\". Burmistrz dopiero co podpisał umowę z wykonawcą na realizację przedsięwzięcia. Opiewa ona na blisko 600 tys. zł.

Po 15 września ma zostać uruchomiony klub dziecięcy "Uśmiech malucha". Burmistrz dopiero co podpisał umowę z wykonawcą na realizację przedsięwzięcia. Opiewa ona na blisko 600 tys. zł.

Pracami zajmie się Zakład Wielobranżowy Produkcyjno-Handlowo-Usługowy z siedzibą w Legardzie. Punkt powstanie na parterze filii Szkoły Podstawowej nr 3. Z Zakłada opiekę nad dziećmi do 3. roku życia. Projekt  budowlany opracowało Rozwoju i Realizacji Projektów Budowlanych „HOL-BUD Sp. z o.o. z siedzibą w Gostyninie.

Zakres prac jest bardzo szeroki.

- W ramach przebudowy zaprojektowano m.in.: budowę ścian działowych w celu wydzielenia pomieszczeń niezbędnych do prowadzenia klubu dziecięcego; wykonanie okładzin ściennych, podłogowych, PCV, dywanowych w odpowiednich pomieszczeniach; remont tynków, wykończenie i malowanie ścian, demontaż stolarki oraz zamurowanie otworów okiennych i drzwiowych; wymianę stolarki drzwiowej; montaż dodatkowego wyposażenia sanitarnego i oświetlenia w wydzielonych pomieszczeniach; zmianę lokalizacji i wymianę grzejników; ocieplenie wełną mineralną pasów niepalności; wykonanie nadproży oraz otworów w ścianie zewnętrznej pod montaż stolarki; montaż hydrantu wewnętrznego oraz oświetlenia awaryjnego w nowoprojektowanym korytarzu klubu dziecięcego; wymianę utwardzenia terenu z odpowiednim ukształtowaniem (dojście, taras); wykonanie nawierzchni piaskowej oraz wyłazu w podłodze z wykończeniem z płytek gresowych; przebudowę instalacji wewnętrznej w pomieszczeniu wodomierza wchodzącej w kolizji z projektowanym zakresem zmian; wymianę zaworu, obudowę pionów wodociągowych - czytamy na stronie urzędu.

Inwestycja jest realizowana w ramach programu "Maluch plus".

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE