Reklama

Dzieci wsparły Animal Ghost

Opublikowano:
Autor:

Dzieci wsparły Animal Ghost - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegłym tygodniu dzieci ze Szkoły Podstawowej w Sokołowie spotkały się z wolontariuszkami z grupy Animal Ghost. Młodzi uczniowie przekazali gostynińskim miłośnikom zwierząt pudełko zabawek i smakołyków.

W ubiegłym tygodniu dzieci ze Szkoły Podstawowej w Sokołowie spotkały się z wolontariuszkami z grupy Animal Ghost. Młodzi uczniowie przekazali gostynińskim miłośnikom zwierząt pudełko zabawek i smakołyków.

W zeszły czwartek do dzieci z Sokołowa przybyły przedstawicielki grupy Animal Ghost. Na spotkaniu pojawiła się również jedna z podopiecznych Animal Ghost - Wea. Jedna z miłośniczek zwierząt, pani Małgorzata opowiedziała młodym uczniom o tymczasowych domach zastępczych dla bezdomnych zwierząt. Czworonożna suczka bała się tylu chętnych do głaskania, mimo to czwartkowe wydarzenie przebiegło zgodnie z planem, a psem zajmowała się jego opiekunka. Uczniowie z podstawówki byli bardzo zachwyceni spotkaniem. Aby wyrazić swoją wdzięczność i pomóc gostynińskiej fundacji, dzieci oraz organizatorka akcji Beata Milczarek przekazała grupie Animal Ghost pudełko smakołyków i zabawek.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE