Reklama

Dzieci z podstawówki pomogły bezdomnym psom

Opublikowano:
Autor:

Dzieci z podstawówki pomogły bezdomnym psom - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W zeszłym tygodniu w Szkole Podstawowej nr 3 w Gostyninie odbyło się spotkanie uczniów z przedstawicielką Animal Ghost. Dzieci przekazały na rzecz fundacji zebrane dary, czyli m. in. karmę, miski i różne smakołyki.

W zeszłym tygodniu w Szkole Podstawowej nr 3 w Gostyninie odbyło się spotkanie uczniów z przedstawicielką Animal Ghost. Dzieci przekazały na rzecz fundacji zebrane dary, czyli m. in. karmę, miski i różne smakołyki.

Na spotkaniu dzieci mogły dowiedzieć się czegoś więcej o działalności Animal Ghost, zajmującą się pomocą zwierzętom bezdomnym lub zaniedbanym. Przedstawicielka fundacji poinformowała maluchów o tym, co należy zrobić widząc porzucone zwierze, co zrobić z pupilem gdy wyjeżdżamy i jak zachować się podczas wypadku z udziałem zwierząt. Dzieci mogły również opowiedzieć o swoich czworonogach i o własnych przeżyciach związanych z nimi. Pojawiały się zarówno historie smutne, które z pewnością zostały w dziecięcych sercach, jak i wiele wesołych opowieści. Po spotkaniu uczniowie z podstawówki otrzymali specjalne woreczki do sprzątania po swoich zwierzętach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE