Reklama

Dzielnicowi awansowani

Opublikowano:
Autor:

Dzielnicowi awansowani - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwóch gostynińskich dzielnicowych otrzymało awans na nowo utworzone stanowisko - starszego dzielnicowego. Dla asp.szt. Tomasza Cichockiego i asp. Grzegorza Stanisławskiego to wyróżnienie za ich doświadczenie, zdobytą wiedzę i zaangażowanie w służbie społeczeństwu. Awanse to efekt rządowego programu "Dzielnicowi bliżej nas" realizowanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Dwóch gostynińskich dzielnicowych otrzymało awans na nowo utworzone stanowisko - starszego dzielnicowego. Dla asp.szt. Tomasza Cichockiego i asp. Grzegorza Stanisławskiego to wyróżnienie za ich doświadczenie, zdobytą wiedzę i zaangażowanie w służbie społeczeństwu. Awanse to efekt rządowego programu "Dzielnicowi bliżej nas" realizowanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Awanse gostynińskim dzielnicowym wręczył dziś Komendant Powiatowy Policji w Gostyninie insp. Zbigniew Włodkowski. To wyróżnienie otrzymali - asp.szt. Tomasz Cichocki i asp. Grzegorz Stanisławski. Pośród kryteriów branych pod uwagę przy awansie przełożeni kierowali się poziomem posiadanej wiedzy, doświadczeniem zawodowym, kreatywnością i samodzielnością policjantów. Bardzo istotne znaczenie miało również ich zaangażowanie w wykonywanie obowiązków służbowych jak i opinia społeczności lokalnej. Obaj dzielnicowi, w minionych latach, byli wyróżniani przez mieszkańców powiatu gostynińskiego w konkursie „Najpopularniejszy dzielnicowy".

Gostynińska policja przypomina, że dla możliwości nawiązania jeszcze lepszego kontaktu z dzielnicowym stworzona została mobilna aplikacja „Moja Komenda", dzięki której odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE