Reklama

Reklama

Dzielnicowy odwiedził gostynińskich działkowców

Opublikowano: pt, 7 kwi 2017 11:55
Autor:

Dzielnicowy odwiedził gostynińskich działkowców - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Asp. Marcin Kicka spotkał się z działkowcami Rodzinnych Ogródków Działkowych „Bratoszewo" i „Krokus", by nawiązać dialog i wsłuchać się w głosy tych, dla których policjanci pełnią służbę. Wszystko to w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas".

Reklama

Asp. Marcin Kicka spotkał się z działkowcami Rodzinnych Ogródków Działkowych ?Bratoszewo" i ?Krokus", by nawiązać dialog i wsłuchać się w głosy tych, dla których policjanci pełnią służbę. Wszystko to w ramach programu ?Dzielnicowy bliżej nas".

Takie spotkania są bardzo ważne dla dzielnicowych. Dzięki nim policjanci mogą skutecznie reagować na te problemy, które każdego z mieszkańców dotykają. Mają one na celu zdiagnozowanie lokalnych problemów społecznych, ale też informowanie mieszkańców o potencjalnych zagrożeniach.

Dzielnicowy szczególna uwagę poświęcił tematyce właściwego zabezpieczenia mienia na czas nieobecności, przestrzegania regulaminu ROD i korzystania z element ów odblaskowych po zmierzchu. Jednym z elementów dyskusji było przedstawienie działkowcom Krajowej Mapy Zagrożeń, zasad jej funkcjonowania i korzystania w sytuacjach, gdy łamane jest prawo. Podczas spotkania przypomniano również mieszkańcom o zagrożeniach czekających na nich ze strony oszustów działających metodą na „wnuczka" czy „funkcjonariusza".

Dzielnicowy to policjant „pierwszego kontaktu", do którego każdy może zwrócić się o pomoc i poradę, przekazać informacje dotyczące bezpieczeństwa. Dlatego też funkcjonariusze utrzymują bezpośredni kontakt ze społecznościami lokalnymi oraz różnymi instytucjami, które są usytuowane w ich rejonie służbowym.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (9)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.