Reklama

Dzień Bezpieczeństwa w MCK-u

Opublikowano:
Autor:

Dzień Bezpieczeństwa w MCK-u - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gostyniński policjant odwiedził dzieci przebywające na półkoloniach letnich zorganizowanych przez Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie. Tematem spotkania było bezpieczeństwo nad wodą, w trakcie wakacji oraz w ruchu drogowym.

Gostyniński policjant odwiedził dzieci przebywające na półkoloniach letnich zorganizowanych przez Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie. Tematem spotkania było bezpieczeństwo nad wodą, w trakcie wakacji oraz w ruchu drogowym.

 Dzisiaj w MCK-u, w ramach półkolonii letnich, odbył się „Dzień Bezpieczeństwa”. Do poprowadzenia zajęć z dziećmi zaproszony został asp. Krzysztof Olszar z KPP w Gostyninie oraz strażacy ochotnicy z Woli Trębskiej. Funkcjonariusz poprzez zabawę z grą profilaktyczną sprawdzał wiedzę dzieci z zakresu bezpieczeństwa nad wodą, w trakcie wakacji, z zakresu ruchu drogowego czy konsekwencji zażywania środków odurzających. Policjant, w trakcie spotkania, zaprezentował dzieciom również praktyczne aspekty z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Również strażacy zapewnili uczestników sporo atrakcji poprzez zaprezentowanie sprzętu, który na co dzień wykorzystują w swojej pracy.

Właśnie takie spotkania jak dzisiaj idealnie wpisują się założenia ogólnopolskiego programu „Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą”, który swoim patronatem objęło Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Kolejny „Dzień bezpieczeństwa” w MCK-u już w sierpniu!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE