Reklama

Dzień Mamy i Taty w gostynińskiej Jedynce

Opublikowano:
Autor:

Dzień Mamy i Taty w gostynińskiej Jedynce - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 24 maja 2019 r. Szkoła Podstawowa nr 1 w Gostyninie obchodziła bardzo ważne święto w kalendarzu wydarzeń szkolnych - Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji uczniowie klas IIa, IIb oraz IIc wraz z wychowawcami – Izabelą Markiewicz, Moniką Majewską i Teresą Zarzycką oraz Karoliną Adamaszek zorganizowały uroczystość dla rodziców. Sala gimnastyczna w krótkim czasie wypełniła się po brzegi ponieważ wiadomo było, że w tym dniu zagrają najlepsi aktorzy.

24 maja 2019 r. Szkoła Podstawowa nr 1 w Gostyninie obchodziła bardzo ważne święto w kalendarzu wydarzeń szkolnych - Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji uczniowie klas IIa, IIb oraz IIc wraz z wychowawcami – Izabelą Markiewicz, Moniką Majewską i Teresą Zarzycką oraz Karoliną Adamaszek zorganizowały uroczystość dla rodziców. Sala gimnastyczna w krótkim czasie wypełniła się po brzegi ponieważ wiadomo było, że w tym dniu zagrają najlepsi aktorzy.

Dzieci powitały przybyłych gości menuetem, po którym wśród dźwięków piosenek „Dziećmi jesteśmy tylko raz” i „Cudownych rodziców mam” wybrzmiały życzenia dla najważniejszych osób w życiu każdego człowieka – Mamy i Taty. W podziękowaniu za miłość, dobroć, opiekę oraz cierpliwość uczniowie zadedykowali swoim najbliższym specjalnie dla nich przygotowane przedstawienie pt.: „W Szachogrodzie”.

Po zaprezentowaniu doskonałej gry aktorskiej, zgromadzonym na sali mamom i tatom wręczono upominki. Brawom nie było końca, a ich echo zapewne jeszcze dziś niesie się po szkolnych korytarzach. W oczach wielu osób zasiadających na widowni pojawiły się łzy wzruszenia.

Anna Pakulska

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE