Reklama

Dzień Matki w MCK-u z piosenkami Anny German

Opublikowano:
Autor:

Dzień Matki w MCK-u z piosenkami Anny German  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie zaprasza w czwartek 24 maja o godzinie 18.00 na koncert „Echa Miłości” poświęcony życiu i twórczości Anny German. Koncert odbędzie się z okazji Dnia Matki.

Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie zaprasza w czwartek 24 maja o godzinie 18.00 na koncert „Echa Miłości” poświęcony życiu i twórczości Anny German. Koncert odbędzie się z okazji Dnia Matki.

Na program „Echa Miłości” składają się wspomnienia Grzegorza Kwasa, męża Anny German oraz piosenek artystki śpiewanej przez Beatę Marczewską, której akompaniują Adam Snopek (aranżer wszystkich utworów) i Dariusz Szweda. Podczas koncertu usłyszeć będzie można doskonale wszystkim znane „Tańczące Eurydyki” i „Człowieczy los”, ale również utwory, które nie były aż tak popularne, chociaż są równie piękne.
Beata Marczewska jest aktorką i wokalistą obdarzoną nieprzeciętnym głosem. Ponad dziesięć lat związana była z Teatrem Zagłębia w Sosnowcu. Ma na koncie występy w licznych programach telewizyjnych, filmach kręconych dla BBC, a także w różnych teatrach w PolsceJest wokalistką funkowego zespołu Hi-Head Music. Specjalizuje się w piosence aktorskiej, francuskiej, żydowskiej oraz jazzie.
Aktor i reżyser Grzegorz Kwas debiutował w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie w spektaklu „Wilki i owce” Od 2004 roku związany jest z Teatrem Zagłębia w Sosnowcu, gdzie stworzył wiele niezapomnianych kreacji, m. in. Cyrano de Bergerac, Bohatera w „Kartotece” Tadeusza Różewicza (za tę rolę otrzymał statuetkę Kreatona), Rocky Bravo w „Czyż nie dobija się koni?”. Zagrał również w wielu filmach i serialach, m. in. w „Liście Schindlera” , „Spisie cudzołożnic”, „Wiedźminie” i „Na dobre i na złe”. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE