Reklama

Dzień Otwarty w "Elektryku" [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Dzień Otwarty w "Elektryku" [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Uczniowie szkół gimnazjalnych z całego powiatu mogli na specjalnie przygotowanych stoiskach zapoznać się z nową ofertą Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie oraz skorzystać z wielu atrakcji. Wszystko to z okazji dzisiejszego Dnia Otwartego zorganizowanego w murach "Elektryka"

Uczniowie szkół gimnazjalnych z całego powiatu mogli na specjalnie przygotowanych stoiskach zapoznać się z nową ofertą Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie oraz skorzystać z wielu atrakcji. Wszystko to z okazji dzisiejszego Dnia Otwartego zorganizowanego w murach "Elektryka" 

Powiat Gostyniński reprezentował wicestarosta Jan Kazimierz Krzewicki oraz naczelnik biura ds. Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa Jacek Nowicki. Gimnazjalistom przedstawione zostały oferty zawodów kształcenia, 4-letnie technikum: technik informatyk, technik elektronik, technik obsługi turystycznej, technik ekonomista, oraz 3-lenie liceum ogólnokształcące: humanistyczno-językową oraz mundurową.

Po przedstawieniu bogatej oferty uczniowie mieli niezbędną wiedzę dotyczącą możliwości zatrudnienia po zdobyciu wybranego zawodu. Szkołę w tym dniu odwiedziła także Katarzyna Górecka, przedstawiciel Wojskowej Komendy Uzupełnień w Płocku. Przybyła ona do szkoły z bogatą ofertą kwalifikacji wojskowej w celu bliższej prezentacji klasy mundurowej. Uczniowie na dniach otwartych mogli dowiedzieć się gdzie po zakończeniu szkoły mogą kształcić się dalej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE