Reklama

Dzień Patrona w SP1: Uczniowie oddali hołd żołnierzom Armii Krajowej

Opublikowano:
Autor:

Dzień Patrona w SP1: Uczniowie oddali hołd żołnierzom Armii Krajowej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś Szkoła Podstawowa nr 1 w Gostyninie uroczyście obchodziła swój Dzień Patrona – Armii Krajowej. Wydarzenie to było nie tylko doskonałą okazją do przypomnienia uczniom o bohaterach, którzy walczyli o Polskę, lecz również do przedstawienia programu patriotycznego, w którym odśpiewywane zostały popularne pieśni wojenne.

Dziś Szkoła Podstawowa nr 1 w Gostyninie uroczyście obchodziła swój Dzień Patrona ? Armii Krajowej. Wydarzenie to było nie tylko doskonałą okazją do przypomnienia uczniom o bohaterach, którzy walczyli o Polskę, lecz również do przedstawienia programu patriotycznego, w którym odśpiewywane zostały popularne pieśni wojenne.

Na początku dzisiejszego wydarzenia, licznie przybyłych gości powitała dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1, Magdalena Andrzejczak. Następnie dyrektor gostynińskiej placówki przybliżyła wszystkim zebranym historię szkoły. SP1 nosi zaszczytne imię Armii Krajowej od 1996 roku. Młodzież ubrana w patriotycznie stroje z dumą śpiewała pieśni wojskowe. Podczas występów goście na sali z uwagą i wzruszeniem słuchali pieśni. Dzisiejsze święto było dla całej społeczności szkolnej ważnym wydarzeniem. Podczas uroczystości oddano hołd wszystkim, którzy zostawili ślad w dziejach naszej ojczyzny oraz służyli jej z oddaniem. Dzień Patrola Szkoły w Szkole Podstawowej nr 1 jest doskonałym przykładem na to, w jaki sposób można zachęcić dzieci do rozwijania swoich zdolności, a przy tym uczyć historii i miłości do swojej ojczyzny.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE