Reklama

Dzień pełen atrakcji dla dzieci z Domu Dziecka

Opublikowano:
Autor:

Dzień pełen atrakcji dla dzieci z Domu Dziecka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzięki pomysłowości i zaangażowaniu wolontariuszy w Gostynińskim Centrum Edukacyjnym odbył się ,,Szalony dzień zabaw' z dziećmi z Domu Dziecka. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia każdy uczestnik spotkania mógł znaleźć coś dla siebie.

Dzięki pomysłowości i zaangażowaniu wolontariuszy w Gostynińskim Centrum Edukacyjnym odbył się ,,Szalony dzień zabaw' z dziećmi z Domu Dziecka. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia każdy uczestnik spotkania mógł znaleźć coś dla siebie.

Pomysł zorganizowania takiego dnia miał na celu uatrakcyjnienie czasu wolnego podczas ferii zimowych. Wolontariusze z Gostynina wymyślili i przeprowadzili szereg ciekawych gier zespołowych i konkurencji sprawnościowych, w których dzieci mogły spróbować swoich sił. Podczas ,,Szalonego dnia zabaw'' młodzież miała okazje rozwijać koordynacje ruchową oraz umiejętność pracy w zespole. Mniej aktywni uczestnicy mogli również znaleźć coś dla siebie, gdyż każdy chętny mógł spróbować swoich sił podczas zajęć plastycznych. W przerwie na wszystkich czekały słodkie smakołyki. Uśmiech z twarz dzieci nie znikał, co z pewnością pokazywało, że wszystkie przewidziane atrakcje sprawiły im wiele radości. Wolontariusze wykazali się wielką pomysłowością i sprawdzili się w roli opiekunów i animatorów zabaw.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE