Reklama

Dzień przed świętami. Uważaj,aby nie utknąć w sklepowej kolejce

Opublikowano:
Autor:

Dzień przed świętami. Uważaj,aby nie utknąć w sklepowej kolejce - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Większość mieszkańców Gostynina kojarzy Święta Bożego Narodzenia z tłokiem i kolejkami w sklepach. Nie bez powodu okres ten może wzbudzać strach i niepokój, ponieważ gostynianie mają ostatnią okazję do zrobienia zakupów.

Większość mieszkańców Gostynina kojarzy Święta Bożego Narodzenia z tłokiem i kolejkami w sklepach. Nie bez powodu okres ten może wzbudzać strach i niepokój, ponieważ gostynianie mają ostatnią okazję do zrobienia zakupów.

Dziś mieszkańcy Gostynina muszą liczyć się z tym, iż mogą utknąć w gigantycznych kolejkach w miejscowych sklepach. Oprócz prezentów, ubierania choinki i spędzania wolnego czasu z rodziną, okres ten kojarzy się również z długimi zakupami i gigantycznymi kolejkami. Gostynianie niemalże jednogłośnie stwierdzają, że ostatnie dni przed świętami w sklepach są męczące:
- Nie dość, że nie ma na nic czasu, to na dodatek natłok ludzi w sklepach nie pozwala zrobić nawet małych zakupów. Czas przed świętami to głównie czas na przygotowań i wszystko robi się w pośpiechu. Na szczęście, gdy już przychodzą święta i możemy usiąść wspólnie do wigilijnego stołu, mamy okazję dobrze zjeść i odpocząć - opowiada Jakub Berliński.

Paradoksalnie dla wielu święta mogą kojarzyć się z długimi kolejkami, zamiast z radosną atmosferą. W nieco innej sytuacji będą natomiast Ci, którzy zdążyli zrobić zakupy z dużym wyprzedzeniem. W związku z ogromem pracy, jaka czeka nas przed Pierwszą Gwiazdką, niektórzy z mieszkańców postanowili zabrać się za zakupy dużo wcześniej, aby nie czekać w długich kolejkach.

Święta zaczęły wywoływać u wielu stres i frustrację, dlatego coraz więcej osób sięga po metody pozwalające w pełni cieszyć się tymi magicznymi chwilami.Jednymi z najbardziej popularnych metod na uniknięcie kolejek w sklepach są zakupy z dużym wyprzedzeniem oraz zaangażowanie w pomoc najbliższych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE