Reklama

Dzień Pszczół w Gostyninie

Opublikowano:
Autor:

Dzień Pszczół w Gostyninie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Liczne konkursy i zabawy, budowa ulu oraz spotkanie z pszczelarzem - to jedne z dzisiejszych atrakcji zorganizowanych przez Gostynińskie Centrum Rozwoju Organizacji Pozarządowych i Przedsiębiorczości oraz Miejskie Centrum Kultury.

Liczne konkursy i zabawy, budowa ulu oraz spotkanie z pszczelarzem - to jedne z dzisiejszych atrakcji zorganizowanych przez Gostynińskie Centrum Rozwoju Organizacji Pozarządowych i Przedsiębiorczości oraz Miejskie Centrum Kultury.

Na początku wydarzenia uczestnicy dali się ponieść sztuce, malując na kartkach m. in. kwiaty i pszczoły. Później odbyła się gra terenowa ,,Zrób miejsce pszczołom’’. Uczestnicy IV Ogólnopolskiego Wielkiego Dnia Pszczoły w Gostyninie mogli również brać udział w konkursach takich jak: Budujemy pszczeli dom czy ,,Koledzy Mai i Gucia – nasze pszczółki kochane’’. Oprócz gier i konkursów dzisiejszego dnia odbył się również przemarsz wokół MCK pod nazwą ,,Parada Pszczołolubnych’’. Podczas świętowania, chętni mogli złożyli deklaracje do ,,Gostynińskiego Fanklubu Pszczół”. Dzisiejszym gościem specjalnym była Karolina Jędrzejewska, która jest pszczelarką. Opowiadała o świecie pszczół, jak robi się miód, jak pszczoły spędzają zimę oraz odpowiadała na wszystkie pytania uczestników. Na koniec wydarzenia dzieci otrzymały upominki, a dorośli po buteleczce oleju.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE