Reklama

Dzień Zebry w Jedynce

Opublikowano:
Autor:

Dzień Zebry w Jedynce - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W miniony piątek dzieci z klas 0 – III Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie obchodziły Międzynarodowy Dzień Zebry. Święto to było okazją, aby lekcje w tym dniu odbywały się w niecodzienny sposób. Okazało się, że nauka poprzez zabawę może być przyjemna, skuteczna a szkoła wcale nie musi być nudna.

W miniony piątek dzieci z klas 0 – III Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie obchodziły Międzynarodowy Dzień Zebry. Święto to było okazją, aby lekcje w tym dniu odbywały się w niecodzienny sposób. Okazało się, że nauka poprzez zabawę może być przyjemna, skuteczna a szkoła wcale nie musi być nudna.

Podczas obchodów Święta Zebry na szkolnych korytarzach dominowały biało czarne paski. Jak mówi Anna Pakulska z SP1, dzieci podczas zajęć miały okazję poznać bliżej te egzotyczne zwierzęta i ich naturalne środowisko. Wśród przygotowanych na ten dzień atrakcji dla nich znalazły się między innymi zajęcia czytelnicze, podczas których czytane były wiersze o zebrach oraz opowiadanie „Zbuntowana zebra”, zabawy rytmiczne oraz liczne zagadki. Uczniowie wykonywali prace plastyczne, przypomnieli sobie również zasady przechodzenia po pasach – zebrze. Niestety, nigdzie nie znaleźli odpowiedzi na pytanie, czy zebra jest w czarne paski czy w białe?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE