Reklama

Ekrany dźwiękochłonne na obwodnicy staną do końca kwietnia

Opublikowano:
Autor:

Ekrany dźwiękochłonne na obwodnicy staną do końca kwietnia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Prawie 6 milionów złotych kosztować będzie zamontowanie ośmiu ekranów dźwiękochłonnych na obwodnicy Gostynina. Inwestycja jest w całości finansowana przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

Prawie 6 milionów złotych kosztować będzie zamontowanie ośmiu ekranów dźwiękochłonnych na obwodnicy Gostynina. Inwestycja jest w całości finansowana przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.


- Po wybudowaniu obwodnicy Gostynina przeprowadziliśmy szczegółowe analizy porealizacyjne - powiedziała nam Małgorzata Tarnowska, główny specjalista ds. komunikacji społecznej warszawskiego oddziału GDDKiA. - Jeden z wniosków dotyczył konieczności ustawienia ekranów dźwiękochłonnych.

Ustawianie ekranów dźwiękochłonnych mogło ruszyć po wydaniu decyzji przez starostę gostynińskiego. Łącznie postawionych będzie osiem ekranów o łącznej długości ponad 2,5 tysiąca metrów. Ostatni z ekranów stanie za zjazdem z ronda, w Stefanowie.
Wykonawca prac  zapewnia, że jeśli nie zajdą żadne nieprzewidziane okoliczności, ekrany powinny zostać zamontowane do końca kwietnia. Koszt inwestycji wynoszący 5,904 miliona złotych pokrywa z własnych środków Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE