Reklama

Energa otworzyła w Gostyninie nowy Punkt Obsługi Przyłączeń

Opublikowano:
Autor:

Energa otworzyła w Gostyninie nowy Punkt Obsługi Przyłączeń - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Energa-Operator Oddział w Płocku uruchomił dodatkowy Punkt Obsługi Przyłączeń w Gostyninie przy ul. 18-tego Stycznia 40 (budynek byłego Rejonu Energetycznego). Mieszkańcy powiatu gostynińskiego i okolicznych miejscowości mogą w nim załatwić wszelkie formalności związane z przyłączem energetycznym, zwiększeniem mocy lub przebudową sieci energetycznej.

Energa-Operator Oddział w Płocku uruchomił dodatkowy Punkt Obsługi Przyłączeń w Gostyninie przy ul. 18-tego Stycznia 40 (budynek byłego Rejonu Energetycznego). Mieszkańcy powiatu gostynińskiego i okolicznych miejscowości mogą w nim załatwić wszelkie formalności związane z przyłączem energetycznym, zwiększeniem mocy lub przebudową sieci energetycznej.

Placówka działa od 11 lipca br. we wtorki w godz.  800-1600 oraz środy i piątki w godz. 700-1500. Pracownicy Działu Przyłączeń służą pomocą przy wypełnieniu wniosków koniecznych do wystąpienia o określenie warunków przyłączenia do sieci  oraz udzielą wszelkich informacji w zakresie realizacji poszczególnych etapów umowy. Do dyspozycji naszych Klientów jest także infolinia: 801 404 404, czynna w dni robocze w godz. 8.00 – 20.00 sprawy dot. przyłączeń można kierować również na adres e-mail PR_kutno@energa.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE