Reklama

Feralny długi weekend na gostynińskich drogach: nie żyje 41-letnia kobieta

Opublikowano:
Autor:

Feralny długi weekend na gostynińskich drogach: nie żyje 41-letnia kobieta - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 12 kolizji, 4 pijanych kierowców i jedna ofiara śmiertelna - to bilans długiego sierpniowego weekendu na drogach powiatu gostynińskiego. W wyniku obrażeń doznanych podczas wypadku na ul. Kowalskiej w Gostyninie, w szpitalu zmarła 41-letnia kobieta.

12 kolizji, 4 pijanych kierowców i jedna ofiara śmiertelna - to bilans długiego sierpniowego weekendu na drogach powiatu gostynińskiego. W wyniku obrażeń doznanych podczas wypadku na ul. Kowalskiej w Gostyninie, w szpitalu zmarła 41-letnia kobieta.

W dniach 11-15 sierpnia na terenie powiatu gostynińskiego prowadzone były działania pn. „Sierpniowy weekend".  W tym czasie na drogach naszego powiatu służbę pełniło więcej policjantów, których zadaniem było zapewnienie bezpieczeństwa i płynności ruchu.

Podczas wzmożonych działań policjanci skontrolowani oraz przebadali na stan trzeźwości kilkudziesięciu kierujących. Na tych, którzy drastycznie naruszyli przepisy ruchu drogowego nałożone zostały mandaty karne.

W czasie długiego weekendu gostynińska policja odnotowała 12 kolizji drogowych oraz jeden wypadek, do którego doszło 11 sierpnia na ul. Kowalskiej w Gostyninie. Po kilku godzinach od przewiezienia do szpitala w Płocku zmarła 41-letnia mieszkanka Płocka, która kierowała samochodem Volkswagen Golf. W szpitalu nadal z obrażeniami ciała przebywa pasażer pojazdu. W tej chwili sprawą zajmuje się gostynińska prokuratura. Ponadto w czasie działań policjanci zatrzymali 4 nietrzeźwych kierujących. Za popełnione przestępstwa i wykroczenie kierujący odpowiedzą przed Sądem. We wszystkich przypadkach policjanci zatrzymali kierowcom prawa jazdy.

Jak wynika z przedstawionego podsumowania pomimo prowadzonych wzmożonych działań w „Sierpniowy weekend" na drogach naszego powiatu doszło do wielu zdarzeń, których przyczyną była brawura, nietrzeźwość i nieostrożność kierujących. Dlatego jak zawsze policja apeluje o przestrzeganie przepisów dotyczących ruchu drogowego, szczególnie tych dotyczących ograniczeń prędkości.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE