Reklama

Ferie już blisko. Jakie plany na wypoczynek mają mieszkańcy Gostynina?

Opublikowano:
Autor:

Ferie już blisko. Jakie plany na wypoczynek mają mieszkańcy Gostynina? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Niektórzy z mieszkańców zimowy wypoczynek rezerwowali już kilka miesięcy temu, inni zaś do tej pory nie mają planów i chcą je spędzić spontanicznie. Poszczególni mieszkańcy wyjeżdżają za granicę lub do większych miast, a część z nich stawia na małe wsie lub wypoczynek w domu. Gdzie najchętniej wypoczywają Gostynianie podczas ferii?

Niektórzy z mieszkańców zimowy wypoczynek rezerwowali już kilka miesięcy temu, inni zaś do tej pory nie mają planów i chcą je spędzić spontanicznie. Poszczególni mieszkańcy wyjeżdżają za granicę lub do większych miast, a część z nich stawia na małe wsie lub wypoczynek w domu. Gdzie najchętniej wypoczywają Gostynianie podczas ferii?

Zimowe urlopy w Gostyninie nie są częstym zjawiskiem. Większość pytanych mieszkańców podkreśla, że wolny czas pragną spędzić we własnych domach. Są jednak i tacy, którzy zimowe urlopy rezerwowali już w ubiegłym roku.

Jak opowiada pani Anna, będzie ona spędzać swój wolny czas podczas ferii we własnym domu. Mieszkanka Gostynina najlepiej czuje się w swoich czterech ścianach. Zupełnie innego zdania jest mieszkaniec Gostynina Marcin Marciniak, który podczas zimowych ferii wyjedzie za granicę. Mężczyzna wyjeżdża do swojej rodziny, jednak nie ma jeszcze dokładnych planów co do swojego pobytu w Niemczech. Pan Marcin przekonuje, że jego spontaniczne wyjazdy bez większych planów zawsze kończą się najlepiej i nie chce wracać do domu. Jeszcze inaczej swój wolny czas w trakcie zimowych ferii będzie spędzać Aleksandra Szatkowska, która wyjeżdża do Warszawy:
- Wyjeżdżam do stolicy, ponieważ uważam, że jest to miejsce bardziej przyjazne dla młodzieży niż Gostynin. Jest tam dużo więcej atrakcji i z pewnością nie będę się nudzić. Razem z bliskimi chcemy pozwiedzać trochę Warszawę, wybrać się wspólnie na łyżwy lub jakąś imprezę - opowiada mieszkanka Gostynina. Kobieta pod koniec ferii ma zamiar udać się na krótki wyjazd w góry na narty.
Pani Patrycja razem ze swoim partnerem zaplanowali, że zimowe ferie spędzą pod Gostyninem. Kobieta od dziecka mieszka w Gostyninie i najchętniej relaksuje się na wsi, gdzie może pooddychać świeżym powietrzem:
- Razem z moim chłopakiem nie mamy większych planów na ferie. W wakacje wybieramy się nad morze, a podczas zimowego urlopu planujemy wyjechać na wieś - dodaje mieszkanka Gostynina.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE