Reklama

Ferie pod znakiem sztuki, czyli zimowe warsztaty w MCK

Opublikowano:
Autor:

Ferie pod znakiem sztuki, czyli zimowe warsztaty w MCK - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ferie minęły, ale wspomnienia i nawiązane nowe przyjaźnie zostaną w sercach. Zimowe warsztaty w eMCeKu jak zwykle cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Dzieci miały okazję wcielić się w rolę wspaniałych aktorów i wystąpić na scenie.

Ferie minęły, ale wspomnienia i nawiązane nowe przyjaźnie zostaną w sercach. Zimowe warsztaty w eMCeKu jak zwykle cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Dzieci miały okazję wcielić się w rolę wspaniałych aktorów i wystąpić na scenie.

- Tańczyliśmy, śpiewaliśmy i graliśmy na instrumentach perkusyjnych. Mieliśmy także własny teatr cieni. Wspólnie tworzyliśmy wiele wspaniałych rzeczy. Dzieciom bardzo spodobały się zajęcia zarówno te, na których tworzyły swoje własne, prawdziwe zegary, osobiste plany lekcji, wspaniałe karmniki dla ptaków jak i te na których szalały z piłką, kręciły hula-hop i ćwiczyły kręcenie talerzykami. Dla nas – instruktorów najwspanialsze jest to, że wszystkie dzieci wychodziły od nas uśmiechnięte i zadowolone. Pytania typu „czy mogę do Pani mówić ciociu”, rozczulają nas i dają nam mnóstwo radości. A „recenzja” z ust dziecka „gdzie indziej, nawet na płatnych zajęciach dzieci nie robią takich fajnych rzeczy” daje nam wielkiego „kopa” do dalszego działania.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE