Reklama

Ferie w sannickim pałacu

Opublikowano:
Autor:

Ferie w sannickim pałacu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Europejskie Centrum Artystyczne w Sannikach serdecznie zaprasza do odwiedzenia historycznie autentycznego pałacu, w którym to, 190 lat temu przebywał wielki kompozytor i pianista - Fryderyk Chopin.

Europejskie Centrum Artystyczne w Sannikach serdecznie zaprasza do odwiedzenia historycznie autentycznego pałacu, w którym to, 190 lat temu przebywał wielki kompozytor i pianista - Fryderyk Chopin.

W pierwszej kolejności ECA szczególnie zachęca województwa: mazowieckie, dolnośląskie, opolskie oraz zachodniopomorskie, które od minionego poniedziałku wypoczywają na feriach zimowych. Za oknem pogoda kusi, by czym prędzej ulepić bałwana, igloo czy stoczyć bitwę na śnieżki. Na terenie naszego blisko 11-hektarowego parku można odbyć niejedną przejażdżkę na sankach, a na koniec zjeść pyszny obiad lub napić się gorącej czekolady. Dodatkowo proponujemy: warsztaty muzyczne, wycinankarskie, plastyczne, dziennikarskie oraz nowość "Ciemno wszędzie...".

Wczoraj odwiedziły pałac dzieci z Brochowa, które dzięki dyrektorowi Gminnej Biblioteki Publicznej - p. Małgorzacie Malejka mogły zgłębić historię tego niezwykłego miejsca. Mali podróżnicy uczestniczyli w warsztatach muzycznych, zwiedzili sannicki pałac i skosztowali gorącej czekolady, która dobrze rozgrzewa organizm oraz była ulubionym napojem Chopina. Pije się ją również na poprawę nastroju. A trzeba wiedzieć, że gorąca czekolada jest bardzo zdrowa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE