Reklama

Finansowe wsparcie dla Frania, zebrano 220 tys zł!

Opublikowano:
Autor:

Finansowe wsparcie dla Frania, zebrano 220 tys zł! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Leczenie Frania i częste wizyty w u dr. Abramsona w Stanach Zjednoczonych niosą za sobą ogromne koszty. Dzięki fundacji ,,Nasze Dzieci' rodzice dzielnego chłopca otrzymali blisko 220 tys złotych na jego leczenie.

Leczenie Frania i częste wizyty w u dr. Abramsona w Stanach Zjednoczonych niosą za sobą ogromne koszty. Dzięki fundacji ,,Nasze Dzieci' rodzice dzielnego chłopca otrzymali blisko 220 tys złotych na jego leczenie.

Wczoraj rodzice Frania dostali informacje z fundacji ,,Nasze Dzieci’’, w której były zbierany pieniądze na leczenie malucha. Każdy chętny mógł bezpłatnie wypełnić swój PIT za ubiegły rok i przekazać tym samym 1%  fundacji, która pomaga dzieciom dotkniętym chorobami nowotworowymi. Państwo Wojtalewiczowie mogą czuć się bardzo szczęśliwi, ponieważ dzięki fundacji udało się im zebrać około 220 tysięcy złotych. Jak informują rodzice Frania, pieniądze zostaną zabezpieczone na subkoncie fundacji do ukończenia przez ich dziecko 18 roku życia. Dzielny chłopiec musi rutynowo przechodzić kontrole w Stanach u dr. Abramsona oraz często poddawać się różnym leczeniom, które niosą za sobą ogromne koszty.

- oby zebrane pieniądze w przyszłości nie był nam potrzebne na leczenie Frania i będziemy mogli je przekazać innym potrzebującym dzieciom. Bardzo dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie, to wszystko dzieje się dzięki waszej pomocy i ciężkiej pracy. Franio ma najlepszą armię dobrych aniołów – piszą na swoim profilu społecznościowym rodzice chłopca.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE