Reklama

Floriańska będzie jak nowa

Opublikowano:
Autor:

Floriańska będzie jak nowa - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już niedługo ruszy remont ul. Floriańskiej. Nierówna droga, dziury oraz krzywe chodniki - tak komentują drogę mieszkańcy Gostynina. Kłopot zostanie rozwiązany, ponieważ już niebawem na nierównej ulicy pojawi się nowy chodnik i droga. Starostwo ma dwa miesiące na wydanie pozwolenia na budowę, po której ruszy modernizacja drogi.

Już niedługo ruszy remont ul. Floriańskiej. Nierówna droga, dziury oraz krzywe chodniki - tak komentują drogę mieszkańcy Gostynina. Kłopot zostanie rozwiązany, ponieważ już niebawem na nierównej ulicy pojawi się nowy chodnik i droga. Starostwo ma dwa miesiące na wydanie pozwolenia na budowę, po której ruszy modernizacja drogi.

11 marca br została podpisana umowa z firmą "HOL-BUD" na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla modernizacji drogi gminnej ul. Floriańskiej. Zgodnie z umową projektant miał 5 miesięcy na złożenie do starostwa wniosku o wydanie pozwolenia na budowę. Z informacji uzyskanej ze starostwa wynika, że wniosek ten został złożony w terminie. Na ten moment pozwolenie na budowę musi wydać starosta, który ma na to 2 miesiące od złożonego wniosku. 

Projekt obejmuje modernizację nawierzchni oraz chodników. Zgodnie z ustaleniami i środkami przewidzianymi na inwestycję, projekt nie zakłada wymiany oświetlenia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE