Reklama

Franek Matuszewski rozpoczął terapię!

Opublikowano:
Autor:

Franek Matuszewski rozpoczął terapię! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczorajszy dzień był wyjątkowy dla Franka Matuszewskiego i jego taty. W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie chłopiec przyjął pierwszą dawkę komórek macierzystych.

Wczorajszy dzień był wyjątkowy dla Franka Matuszewskiego i jego taty. W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie chłopiec przyjął pierwszą dawkę komórek macierzystych.

Franek czuje się dobrze.

- Serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc. Bez Was nie udałoby się rozpocząć terapii - czytamy na profilu "Komórki dla Franka".

 Kolejne podanie komórek planowane jest na 13 lutego 2018r.

Franek ma 11 i pół roku, porusza się na wózku inwalidzkim i wymaga ciągłej opieki wielu specjalistycznych poradni. W dniu 6 czerwca 2017 roku został zakwalifikowany do eksperymentalnej terapii leczenia MSC. Terapia leczenia komórkami macierzystymi dotycząca takiego schorzenia daje niesamowite efekty. Celem terapii jest przywrócenie pełnej sprawności fizjologicznej i ruchowej Franka. Jest realizowana w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Jedyną wadą terapii jest cena. Terapia nie jest dofinansowana i rodzice muszą pokryć całkowity koszt. Jedno podanie komórek kosztuje kilkanaście tysięcy złotych.

Więcej o pomocy dla Franka znajdziesz TUTAJ

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE