Reklama

Franio już po operacji!

Opublikowano:
Autor:

Franio już po operacji! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzielny Franio jest już po pierwszej operacji. Wszystko poszło bez problemów, a wyspany i zadowolony maluch mógł wrócić do domu. Kolejną wizytę w klinice zaplanowano na niedzielę na pobranie krwi, a następną 9 sierpnia na badanie dna oka u dr. Abramsona. Wówczas lekarze będą mogli postawić diagnozę, jak oczka reagują na leczenie i jakie będą kolejne działania.

Dzielny Franio jest już po pierwszej operacji. Wszystko poszło bez problemów, a wyspany i zadowolony maluch mógł wrócić do domu. Kolejną wizytę w klinice zaplanowano na niedzielę na pobranie krwi, a następną 9 sierpnia na badanie dna oka u dr. Abramsona. Wówczas lekarze będą mogli postawić diagnozę, jak oczka reagują na leczenie i jakie będą kolejne działania.

W czwartek Franio został wypisany do domu. Szczęśliwy i pełen energii maluch mógł odetchnąć, że jest już po pierwszej operacji, podczas której musiał przeleżeć 5 godzin z usztywnieniem na nodze. Dumni rodzice już nie mogą doczekać się kolejnej wizyty, lecz teraz muszą uważać, aby Franek nie złapał żadnej infekcji.

- Dziękujemy wszystkim za ciepłe i miłe słowa oraz życzenia powrotu do zdrowia! Doceniamy to, że z Nami jesteście i cieszymy się, że Nasz synek ma taką ARMIE wsparcia! Jeszcze raz dziękujemy za okazaną Nam pomoc! Nie wiemy już jak Wam wszystkim dziękować, chcielibyśmy uściskać każdego z Was, chociaż fizycznie to niemożliwe, to robimy to w myślach!!! Pamiętajcie dobro powraca!!! – piszą na profilu społecznościowym rodzice Frania.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE