Reklama

Franio już po ostatnich badaniach. Wojtalewiczowie wracają do Polski

Opublikowano:
Autor:

Franio już po ostatnich badaniach. Wojtalewiczowie wracają do Polski - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj Franio pojawił się ostatni raz w amerykańskiej klinice. Chłopiec został podpięty do kroplówki, po czym przeszedł zabieg usunięcia porta. Już jutro z dobrymi wiadomościami rodzina Wojtalewiczów będzie mogła wrócić do Polski.

Wczoraj Franio pojawił się ostatni raz w amerykańskiej klinice. Chłopiec został podpięty do kroplówki, po czym przeszedł zabieg usunięcia porta. Już jutro z dobrymi wiadomościami rodzina Wojtalewiczów będzie mogła wrócić do Polski.

Franio przeszedł wczoraj długo wyczekiwany zabieg usunięcia porta. Maluch odczuwał ból, co doprowadziło chłopca do płaczu. Mimo, że wielkie cierpienie sprawiały mu ciągnięte szwy, chłopiec był bardzo dzielny i wytrzymał całą wizytę w szpitalu. Po wyjściu z kliniki, Franek czuł się już tylko lepiej i nic mu nie dolegało. Dziś przyszedł czas na pakowanie, a jutro Państwo Wojtalewiczowie z dobrymi nowinami wrócą do Polski. Chociaż Franio czuje się już bardzo dobrze, chętnie się bawi i jest w bardzo dobrym humorze, będzie musiał być ciągle pod okiem lekarzy. Chłopiec pojawi się ponownie w Nowym Jorku za 6 tygodni na kolejnym badaniu dna oka.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE