Reklama

Franio musi dziś spotkać się z lekarzem

Opublikowano:
Autor:

Franio musi dziś spotkać się z lekarzem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Franio po powrocie do Polski czuje się świetnie, nadrabia stracony czas z rodziną i może funkcjonować jak pozostałe dzieci. U malucha istnieje niestety ryzyko wystąpienia innych nowotworów, dlatego jego rodzice muszą sprawdzać każde zmiany, które pojawiają się u małego chłopca.

Franio po powrocie do Polski czuje się świetnie, nadrabia stracony czas z rodziną i może funkcjonować jak pozostałe dzieci. U malucha istnieje niestety ryzyko wystąpienia innych nowotworów, dlatego jego rodzice muszą sprawdzać każde zmiany, które pojawiają się u małego chłopca.

Rodzice Frania muszą uważać, ponieważ u ich dziecka istnieje duże ryzyko wystąpienia innych nowotworów. Dziś dzielny chłopiec będzie miał wizytę u dermatologa, ponieważ na jego prawej nodze pojawiła się dziwna zmiana, która nie chce zniknąć. Rodzice Franka muszę dmuchać na zimne i sprawdzać każde zmiany, jakie pojawiają się u ich dziecka. Oprócz tego, maluch funkcjonuje i bawi się jak jego rówieśnicy. Po wielu badaniach i zabiegach Franek może cieszyć się każdym dniem i spędzać swój czas tak, jak pozostałe dzieci.

Kolejne kontrolne badanie chłopca odbędzie się dokładnie 29 listopada. Franio razem z rodzicami stawią po raz kolejny w amerykańskiej klinice na badaniu dna oka.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE