Reklama

Gąbin górą w rywalizacji wędkarzy na Zalewie Piechota [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Gąbin górą w rywalizacji wędkarzy na Zalewie Piechota [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Cztery godziny trwały zmagania wędkarzy na gostynińskim Zalewie Piechota. W meczu kół wędkarskich z Gostynina i Gąbina lepsi okazali się goście, którzy zajęli dwa z trzech miejsc na podium.

Cztery godziny trwały zmagania wędkarzy na gostynińskim Zalewie Piechota. W meczu kół wędkarskich z Gostynina i Gąbina lepsi okazali się goście, którzy zajęli dwa z trzech miejsc na podium.

Do walki stanęli reprezentanci Koła Miejskiego 108 z Gostynina oraz Koła Wędkarskiego ESOX z Gąbina. Wśród 26 zawodników było 15 miejscowych oraz jedenastu gości. Na ich połów złożyły się przede wszystkim płocie, uklejki i wzdręgi, 
Bardzo szybko na czoło wysforował się Ariel Tarka, w którego sieci znalazły się efektowne karasie i piękne leszcze. Okazało się, że gość z Gąbina prowadzenia w zawodach nie oddał aż do ich zakończenia. Jego końcowy wynik to 4,94 kg ryb. Druga pozycja przypadła Ryszardowi Zdziarskiemu z Koła Miejskiego Gostynin (1,58 kg), a trzecia – Grzegorzowi  Brochockiemu z Gąbina (1,315 kg). Najdłuższą rybą okazał się złowiony przez Ariela Tarkę leszcz o długości 44,3 cm. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE